Gintaro dirbiniai – jaunystės ir sveikatos eliksyras

2017.06.24

Gintaras – Baltijos auksas, kuris neišeina iš mados jau ilgus tūkstantmečius. Tiesa, gintaro dirbiniai mėgstami ne tik lietuvių, tačiau ir užsienio svečių, kurie plačiai atveria pinigines norėdami įsigyti šiuos gydančius akmenukus. Kadangi gintaras paverčiamas nuostabiais papuošalais – nešiojami jie ne tik leis pasipuošti, tačiau ir padės išgydyti rimtas sveikatos problemas.

Gintaro papuošalų parduotuvė: https://www.ambergold.lt/gintaro-papuosalai/

Baltijos gintaras turi daugiausia gintaro rūgščių lyginant su likusiame pasaulyje atrandamu gintaru. Nieko keisto, kad mūsų gaminami gintaro gaminiai transportuojami į tolimiausias pasaulio šalis. Teigiama, kad gintaro rūgštys labai naudingos žmogaus sveikatai.

Pateikiame neilgą vaizdo įrašą, kuriame galite pamatyti labai įspūdingą gintaro dirbinių muziejų Lenkijoje iš vidaus:

Kaip gintaro dirbiniai padeda žmogaus sveikatai?

Kai gintariniai dirbiniai nešiojami šalia kūno – papuošalas įkaista iki 36,6 temperatūros. Pasiekusi tokią temperatūrą gintaro rūgštis ima garuoti, o garuose esantys mineralai itin naudingi žmogaus organizmui. Tyrimai rodo, kad gintaro dulkės padeda slopinti uždegimo reakcijas, tad gintarinius dirbinius siūloma nešioti tiems, kurie skundžiasi dažnomis peršalimo ligomis. Taip pat sakoma, kad gintaro rūgštis labai naudinga organams, kurie kiekvieną dieną patiria labai didelį krūvį: širdis, smegenys, kepenys, inkstai… Tiek dirbiniai iš gintaro, tiek arbatos, kurios naudojamos vidiniam naudojimui, gali prisidėti prie šių organų sklandesnės veiklos.

Dirbiniai iš gintaro labai pasitarnauja tuomet, kai nuolatos jaučiate stresą. Jau seniai pastebėta, kad gintaras pasižymi raminančiomis savybėmis, padeda normalizuoti nervų sistemos veiklą, gerina miego kokybę. Tam nebūtina gintarą vartoti į vidų. Puikiai tiks ir gintariniai papuošalai. Rinkitės apyrankes, žiedus ir karolius, kurie yra kuo arčiau žmogaus kūno. Tuomet gintaro teigiamos savybės leis smegenims pailsėti bei atsipalaiduoti.

Mokslininkai įrodė, jog gintaro rūgštis pasižymi itin veiksmingu apsauginiu sluoksniui. Tam tikra prasme ta rūgštis padidina ląstelių gyvybingumą bei funkcionalumą.

Gintaro dirbiniai internetu

Gintaro dirbiniai internetu ne tik leis Jūsų organams kur kas geriau funkcionuoti, tačiau tuo pačiu ir gražiau atrodyti. Gintariniai papuošalai labai giriami todėl, kad jie universalūs, taigi puikiai tinka tiek prie modernaus drabužių stiliaus, tiek prie klasikinio. Papuošalai yra stiprūs neigiamiems aplinkos veiksniams, tad nei saulė, nei lietus nesutrukdys ilgą laiką džiaugtis įsigytu papuošalu.

Gintaro dirbiniai skirti tiek grožiui, tiek sveikatai! Išlaisvinkite save su Baltijos gintaru!