Gintaro karoliai moterims, vyrams, vaikams bei kūdikiams

2017.06.14

Dažniausiai tai ką žmogus turi – tą labiausiai ir nuvertina. Gintaras – vienas iš tokių pavyzdžių. Visame pasaulyje itin mėgstamas gintaras naudojamas ne tik puošybai, tačiau ir sveikatai gydyti. Paskutiniu metu atlikti tyrimai parodė, kad reguliarus gintaro arbatos gėrimas ir nuolatinis gintarinių dirbinių nešiojimas gali sumažinti vėžinių ląstelių dauginimąsi. Sėkmingai vėžį išsigydę asmenys tikina, kad gintaro karoliai pagerino savijautą. Ypač po chemoterapijos.

MŪSŲ PARDUOTUVĖ:

Norėdami įsigyti gintaro karolių moterims: https://www.ambergold.lt/prekes/gintariniai-karoliai/

Norėdami nupirkti gintaro karolius kūdikiui ar vaikui (tinka tiek iki 3 metų, tiek daugiau metų turintiems vaikams – plačiau skaitykite produktų aprašymuose): https://www.ambergold.lt/prekes/gintariniai-vaikiski-komplektai/

Norėdami įsigyti gintaro karolių vyrams: https://www.ambergold.lt/prekes/gintariniai-vyriski-karoliai/

Gintariniai papuošalai – sveikatai ir grožiui

Karoliai moterims – tai ne tik papuošalas, nors daugelis moterų sutinka, kad būtent gintariniai papuošalai yra labai universalūs ir puikiai tinka prie bet kokios aprangos. Jeigu esate klasikinės aprangos mėgėja – gintariniai karoliai kaip tik Jums. Jeigu dažniausiai dėvite minimalistinį stilių, kuris dvelkia modernumu – gintaro karoliai yra geriausias pasirinkimas. Dėl universalumo moterys linkusios investuoti į gintarinius papuošalus, kurie niekada neišeina iš mados.

Visgi, grožis yra tik viena priežastis, kodėl gintariniai papuošalai yra tokie mėgstami. Papuošalai iš karoliukų taip pat padeda išvengti daugelio lėtinių ligų, kurios kankina. Gintaras vartojamas tiek išoriškai, tiek į vidų, tad suderinus platesnį jo gavimo būdą galima tuo pačiu išvengti labai nemalonių ligų.

Gintaras dažnai įvardijamas kaip geriausias vaistas nuo įvairiausių sveikatos problemų.

  1. Gintariniai karoliai kūdikiams yra labai puiki dovana, kadangi jie padeda sumažinti įvairius skausmus. Sakoma, kad karoliai tuo pačiu ramina vaiką, leidžia jam ramiau miegoti naktimis.
  2. Gintariniai karoliai taip pat mažinti kraujospūdį ir gerina širdies darbą. Galbūt todėl jie tokie mėgstami. Vietoj tablečių, kurios mažina kraujospūdį, pabandykite greta širdies nešiotis papuošaliukus.
  3. Sakoma, kad gintaras taip pat padeda pailsėti psichologiškai ir pamiršti sudėtingus dienos rūpesčius. Gintarinių karolių kaina nedidelė, tad geriau įsigyti juos nei gerti tabletes ar ieškoti kitų brangių atsipalaidavimo būdų.
  4. Kai kurie tikina, kad gintariniai karoliai mažina ir raumenų skausmą. Taigi, tai puiki dovana tiek vyresnio amžiaus asmenims, tiek vaikams, kurie užsiima aktyviu sportu. Juk dėl savo universalaus stiliaus vaikiški gintariniai karoliai atrodo puikiai ir yra labai mėgstami.

Pateikiame trumpą vaizdo medžiagą, kurioje galite susipažinti, kaip gintaras gali padėti apsaugoti mūsų naminius gyvūnus nuo erkių ir blusų:

Gintariniai karoliai ir vėžio gydymas

Gintaro sudėtyje esanti gintaro rūgštis pasižymi labai daug įvairių savybių, kurios padeda žmogui kur kas geriau jaustis. Paskutiniu metu vis dažniau ir vis garsiau kalbama apie tai, kad gintaras yra puiki priemonė, kuri gali padėti kovoti su vėžiu. Gintaro rūgštyje esančios savybės labai naudingos žmogaus organizmui, tuo pačiu jos mažina vėžinių ląstelių generaciją. Įdomu tai, kad patirtimi besidalijantys asmenys tikina, kad teigiamai veikia ne tik iš gintaro padarytos arbatos, tačiau ir papuošalai, kurie turi būti nešiojami kuo arčiau kūno. Pro papuošalus praeina rūgštis, kuri ir teigiamai veikia žmogaus organizmą.

Pateikiame vaizdo medžiagą, kurioje galite matyti, kaip vyksta procedūra su gintaro rūgštimi:

Dėl teigiamų savybių rekomenduojama gintarinius papuošalus dovanoti ne tik saugusiems, tačiau ir vaikams, kuo anksčiau bus pradeda rūpintis savo kūnų – tuo jis bus sveikesnis bei laimingesnis.