Gintaro nauda mūsų sveikatai

2017.05.07

Gintaras, kuris kitaip vadinamas saulės akmeniu – akmenukas, kurio panaudojimo galimybės yra labai įvairios. Gintaras yra mūsų auksas ir gaila, kad lietuviai neišnaudoja jo visų galimybių. Juk jis turi daug gydomųjų savybių. Šiuo metu gintaras labai dažnai naudojamas kosmetikos priemonėse. Mokslininkai įrodė, kad gintaras ir sveikata yra suderinami dalykai, kurie padės tiek fizinėmis, tiek psichologinėmis ligomis sergantiems asmenims pasijausti geriau.

Gintaras ir sveikata: ligos, kurias padėti išgydyti gintaras

Gintaras padeda sumažinti tam tikrus simptomus ir tuo pačiu padėti susitvarkyti su tam tikromis ligomis. Nebūtina pirkti vaistukus, kai galima paprasčiausiai kiekvieną dieną su savimi nešiotis medžiagą, kuri padės atsikratyti labai rimtų ligų.

 

Jeigu turite problemų su regėjimu – tokiu atveju gintaro gaminiai turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Gintaras ne tik stiprina regėjimą, tačiau padeda atsikratyti trumparegystės.

Gintaras gydo skrandžio problemas

 

Gintaras taip pat labai naudingas ir tuomet, kai skundžiatės skrandžio problemomis.

 

 

Šlapimo gydimas su gintaro dirbiniais

 

Išgydyti šlapimo problemas galite paprasčiausiai įsigiję gintaro dirbinius.

 

gintaras padeda dantims

 

Sustiprinti dantukus galite su gintaro dirbiniais. Pamirškite skausmus greitai ir labai paprastai.

 

 

gintaro pagalba skydliaukei ir hormonams

 

Jeigu turite problemų su skydliauke arba Jūsų hormoninė sistema veikia netolygiai, tokiu atveju gintaro dirbiniai, jeigu juos nešiosite kiekvieną dieną, padės susitvarkyti su problemomis, kurios dažniausiai užpuola moteris.

gintaro smilkalai

 

Karščiuojantiems asmenims rekomenduojame namuose deginti smilkalus, kurie yra pagaminti gintaro pagrindu. Taip pavyks susitvarkyti su virusais, kurie sklando ore.

 

 

Gintaras ir vėžio gydymas

Turbūt pats didžiausias gintaro pliusas yra tas, kad pastebėta, jog gintaras turi gydomųjų savybių padedančių sumažinti vėžinių ląstelių dauginimąsi. Gintaro rūgštis padeda ne trik sumažinti ląstelių dauginimąsi, tačiau taip pat ir sunaikinti tas, kurios jau yra atsiradusios.

Žinoma, gintaro paruošimas yra gana sudėtingas ir tam reikia skirti laiko, tačiau įvertinus tai, kiek daug naudingų savybių jis turi – būtinai išbandykite receptus ir pasižiūrėkite, kaip Jūsų organizmas į juos reaguoja.

Patogiausia įsigyti gintaro smėlį, kuris labai lengvai persidamas ir gali būti naudojamas pagal tolimesnius Jūsų poreikius.